Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Makita

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Makita

Makita Corporation - виробник та експортер електроінструментів номер один у Японії. Компанія Makita завжди мала бачення того, що суспільство і глобальні спільноти повинні мати можливість розвиватися для себе і майбутніх поколінь. Надаючи інструменти Makita гарантує, що все можливо. Швидше за все, ви цього ще не знаєте, але з придбанням Dolmar в 1991 році Makita успадкувала багаторічний і багатий досвід роботи на ринку зовнішнього силового обладнання.

 • 1927 - Еміль Лерп представляє бензопилу "Тип А".
 • 1930 – Розробка легкої бензопили "Type C", яка успішно продається як у Європі, так і за кордоном.
 • 1938 - Завдяки інноваційним конструктивним особливостям двомісна ланцюгова пилка з бензиновим приводом "Type CL" набагато випередила свій час та вироблялася до 1964 року.
 • 1952 - Початок виробництва першої бензопили з бензиновим приводом Dolmar CP.
 • 1957 – Компанія Dolmar представляє бензопилу CF, яка має новий тип карбюратора з діафрагмою у всіх положеннях.
 • 1969 - У відповідь на різке зростання попиту Dolmar переїжджає до нового виробничого приміщення в Гамбург-Вандсбек.
 • 1972 - Dolmar представляє двох масову систему гасника коливань.
 • 1985 - До асортименту продукції Dolmar додані кущорізи та тримери.
 • 1987 - Dolmar представляє першу в світі ланцюгову пилку з карбюратором із упорскуванням.
 • 1991 - Група Makita купує Dolmar і тим самим відчиняє двері на нові міжнародні ринки.
 • 1993 – Makita розробляє нову систему повітрозабірника дуплексного типу з окремим вхідним отвором для суміші холостого ходу.
 • 1994 - Makita реагує на ринковий попит і додає до свого асортименту електричні кущорізи.
 • 1997 - Makita представляє нове покоління електрорізачів, що мають видатну ергономіку та характеристики в обігу.
 • 2000 - Makita представляє прототип першої у світі 4-тактної бензопили, запускає нову лінійку професійних бензопил з неперевершеним співвідношенням потужності та ваги та представляє систему повітряного фільтру Airmaster для своїх нових професійних бензопил.
 • 2002 - Makita представляє професійні кущорізи з інноваційною системою ручок.
 • 2004 – Makita представляє DCS5000 з високими оборотами та надшвидким прискоренням, а також новинку: різаки з повністю модифікованою системою повітряного фільтра.
 • 2007 - Зміцнення позицій у галузі садових інструментів та обладнання за рахунок придбання Fuji Robin Industries Ltd, перейменованої на Makita Numazu Corporation.

Виробництво інструментів Makita

Makita виробляє свої інструменти на заводах по всьому світу від штаб-квартири в Японії до Великобританії. В основі виробничого процесу лежить віра в те, що для хорошого інструменту потрібен хороший двигун, і Makita докладає всіх зусиль, щоб їх двигуни були найвищою якістю. “Ми закуповуємо найкращу сировину та компоненти для створення найпотужніших та найефективніших двигунів, які ми тільки можемо собі уявити.”

Для виробництва валів якоря та шестерень використовується сталь вищого гатунку, і використовується тільки сталь найвищої якості, в той час як високоякісний магнітний мідний дріт входить до кожного з наших інструментів, щоб забезпечити чудовий струм при витримуванні екстремальних температур. Наш контроль якості перевіряє кожну машину, що залишає наші виробничі підприємства. Нічого не залишається неперевіреним. Тільки на двигуні ми проводимо 19 великих випробувань! Наші високі стандарти мають велике значення, і, ймовірно тому, коли ви купуєте Makita, у вас, безумовно, будуть тривалі відносини.

Інновації компанії Makita

Ключом до бачення Makita є постійне прагнення інновацій у наших технологіях та наших продуктах. Makita знаходиться в авангарді нових ідей, від наших рішень безпеки, таких як AVT і видалення пилу, до наших літій-іонних акумуляторів і зарядних пристроїв. І все це завдяки нашому спеціалізованому науково-дослідному центру в Японії, де інженери наполегливо працюють над постійним покращенням наших продуктів у всіх аспектах, від енергоспоживання до ергономічного дизайну та функцій.

Гарантія якості Makita

Система менеджменту якості ISO-9001 допомагає Makita (UA) Ltd у постійному моніторингу та керуванні ідеалом високої якості у всіх операціях. Як найбільш широко визнаний у світі стандарт управління якістю, він підтверджує шляхи досягнення, а також еталонний рівень стабільної продуктивності та обслуговування, яким продовжує слідувати компанія Makita (UA) Ltd.

Інтернет-магазин Інструмент Центр, в якому продається багато брендів, пропонує потенційним покупцям великий вибір оригінальної продукції Makita. Щоб замовити інструмент, що сподобався від Makita в Україні, ви можете скористатись спеціальною опцією на сайті або зателефонувати за вказаними контактними номерами. Кваліфіковані гіди докладно розкажуть про кожну позицію, допоможуть зробити правильний вибір з урахуванням потреб покупця та забезпечать швидку доставку купленого інструменту в бажаний регіон України.

Розгорнути
Вгору