Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Oleo-Mac

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Oleo-Mac

Oleo-Mac – провідний італійський бренд, орієнтований на захист навколишнього середовища, що розповсюджується компанією Emak. Він пропонує інструменти для садівництва, сільського та лісового господарства за розумною ціною для домашніх користувачів та професіоналів. З різними моделями для задоволення потреб кожного користувача, але всі вони відповідають одним і тим самим винятковим стандартам якості з точки зору продуктивності, надійності, комфорту та безпеки.

Купуйте Oleo-Mac на сайті Інструмент Центр - виберіть з великого асортименту інструментів, запчастин та аксесуарів для Oleo-Mac. На всі товари Oleo-Mac поширюється наша обіцянка за ціною, багато деталей доступні для доставки наступного дня у Києві.

Oleo-Mac – це не обов'язково ім'я, яке знає кожний ентузіаст садівництва. Тим не менш, цей яскравий і завжди перспективний італійський бренд набирає популярності у Великій Британії день за днем, сезон за сезоном, оскільки клієнти починають цінувати якість, надійність, міцну конструкцію та витонченість цих компактних, жорстких помаранчевих машин та їх напрочуд скромні ціни.

  • Сама компанія Oleo-Mac була заснована в 1972 році в завантаженому секторі бізнесу Північної Італії, що зростає, експертом і бізнесменом Арієлло Бартолі і досить швидко почала виробляти якісні бензопили з бензиновим двигуном.
  • Через кілька років Джакомо Ферретті створив ще одну компанію в тому ж процвітаючому районі. Цей спеціалізувався на створенні популярних та надійних кущорізів.
  • Зрештою виконавче рішення, спрямоване на зростання та обмін досвідом, знаннями та навичками, призвело до злиття двох компаній та створення EMAK.
  • Бартолі і Ферретті створили динамічну та порівняльну компанію, що виробляє садову техніку як для внутрішнього, так і для комерційного ринку в Італії і все більшою мірою в решті Європи.
  • 25 років тому EMAK увійшла до складу материнської компанії YUMA spa і стала флагманом групи, розширивши своє виробництво та розширивши свої знання на широкий спектр садової техніки.
  • Члени-засновники, як і раніше, беруть активну участь, оскільки Бартолі є президентом YUMA spa, а Ферретті - президентом EMAK.

Ландшафтний дизайн - це ніколи не прогулянка парком. Незалежно від того, чи є ви професіоналом чи ентузіастом, чи працюєте ви в саду, у сільській місцевості чи в лісі, ландшафтні роботи вимагають постійної прихильності та самовідданості, а також парку машин, придатних для середовища, в якому ви працюєте, та потреб, які вона творить.

«Інноваційні рішення, що пропонують клієнту найкращу можливу цінність»

Ми прагнемо бути одними з провідних світових гравців у розробці, виробництві та розповсюдженні машин, компонентів та аксесуарів для догляду за газонами та садами, сільського господарства, лісового господарства та промисловості, надаючи інноваційні продукти та послуги для максимальної ефективності та зручності для наших споживачів та професійних клієнтів , гарантуючи, що вони отримають найкращу цінність.

Машини Oleo-Mac виробляються з обережністю та увагою до деталей, відрізняються чудовими характеристиками, добре виготовлені за свої гроші та пропонують дивовижне співвідношення ціни та якості. Вони розширилися і росли майже експоненційно, починаючи зі злиття в 1992 році, будівництва нового заводу в 1995 році для кущорізів і бензопил, які спочатку зробили своє ім'я, створення заводу з виробництва газонокосарок у 1997 році, котирується на Міланській фондовій біржі. компанії комерційні філії по всій Європі, виробничі центри в Китаї та комерційні філії в США та Польщі протягом багатьох років.

Oleo-Mac продовжує вводити нововведення, і його стильне оранжеве забарвлення привертає увагу. Інструмент Центр пишається тим, що є дилером цих якісних машин із гарним співвідношенням ціни та якості, а також нашим партнерством із цією італійською історією успіху.

Широкий асортимент продуктів та аксесуарів Oleo-Mac охоплює широкий спектр продуктів, забезпечуючи вам щодня потужні, ергономічні та довговічні машини.

Розгорнути
Вгору