Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

Stanley

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд Stanley

      З 1843 року інструменти Stanley® були на ремені та в руках професійних підрядників та досвідчених домовласників. Stanley є синонімом якості, надійності, інновацій та цінності. Це перше ім'я в галузі рулеток, якому у всьому світі довіряють точність та надійність.

      Stanley пишається своєю чудовою репутацією і прагнемо постійно тестувати, розробляти та покращувати наші продукти, щоб гарантувати якість та максимальну функціональність.

Збереження позицій найкращих у світі в тому, що ми робимо, є життєво важливим для нас і того, чого ви очікуєте від такого імені, як Stanley.

      Понад 175 років інноваційні продукти Stanley допомагають будувати, ремонтувати та захищати наш світ. Сьогодні ця спадщина продовжується. Вивчіть нашу історію, використовуючи інтерактивну часову шкалу нижче.

Для будівельників та захисників, для творців та дослідників, для тих, хто формує та перетворює наш світ за допомогою важкої праці та натхнення, Stanley надає інструменти та інноваційні рішення, яким ви можете довіряти, щоб виконати свою роботу.

Ви ремонтуєте свій будинок та автомобіль за допомогою інструментів, які ми надаємо. Ваш автомобіль та ваш телефон надійно закріплені на наших замках. Те, що ви найбільше цінуєте, можна захистити за допомогою наших систем безпеки. І дороги, якими ви їдете, мости, які ви перетинаєте, енергія, яку ви споживаєте, — все це, швидше за все, прийшло до вас через одну з наших інфраструктурних систем.

У 1843 році Фредерік Стенлі відкрив невеликий магазин у Новій Британії, штат Коннектикут, з виробництва болтів, петель та іншого обладнання високої якості з кованого заліза. У 1910 році Дункан Блек і Алонзо Декер відкрили свій магазин у Балтіморі, штат Меріленд, а через шість років отримали перший у світі патент на портативний електроінструмент. За ці роки дві компанії зібрали безпрецедентну сім'ю знакових брендів та надійних продуктів. У 2010 році вони об'єдналися за назвою Stanley Black & Decker, провідної світової багатогалузевої компанії. Відомі своєю чудовою якістю, постійними інноваціями та суворою виробничою дисципліною, ми, як і раніше, рухаються пристрастю до досконалості та прагненням служити будівельникам, виробникам та захисникам усього світу.

  • Ми об'єднуємо зусилля, щоб об'єднати кращих із кращих для створення практичних, значущих продуктів та послуг, які полегшують життя, даючи людям можливість виконувати свою роботу краще, безпечніше та значніше. Інновації та перевага сприяли нашому успіху, але ми знаємо, що можемо зробити більше для миру та тих, хто цього досягає. В рамках всього нашого бізнесу ми інвестуємо у проривні інновації та цифрову досконалість, прагнучи до підвищення продуктивності та приділяючи більше уваги соціальній відповідальності.
  • Ми визначаємо успіх як надання цінності нашим клієнтам, колегам та спільнотам. Наша прихильність до якості, безпеки та сталого розвитку допомагає нам на нашому шляху стати унікальною глобальною промисловою компанією, орієнтованою на людину, яка враховує всі зацікавлені сторони і допомагає зробити світ кращим.
  • Ми перевершуємо очікування. Це починається з того, що ми наділені повноваженнями та підзвітними, а також підтримуємо найвищі стандарти у всьому, що ми робимо щодня. Наші співробітники діють з почуттям невідкладності, що виходить за межі очікувань.
  • Ми вводимо новації, щоб перемагати. Щоб досягти наших агресивних цілей у сфері продуктивності та залишатися на випередження, ми прагнемо постійних інновацій та позитивних змін. Ми сміливі і рухливі, але водночас продумані та дисципліновані – досліджуємо без обмежень та прагнемо першими перетнути фінішну межу.
  • Ми розвиваємо та винагороджуємо наших співробітників за досягнення максимальної продуктивності. Компанія світового рівня не може перемогти без таланту світового рівня. І цей талант вимагає культури, в якій інновації можуть процвітати, а проривні здобутки та ідеї заохочуються, визнаються та винагороджуються.
  • Ми вносимо у світ позитивні зміни. Ми щодня доводимо свою прихильність до сталого світу - будучи рушійною силою змін там, де ми працюємо і живемо, і дотримуючись високих стандартів для себе та наших постачальників за трьома життєво важливими аспектами ведення бізнесу: людям, продуктам і планеті.

Інструменти та аксесуари Stanley включають ножі/леза, інструменти для вимірювання, нівелювання/компонування, лазери, електронні пристрої та різаки, викрутки, пилки та долота.

Ви можете бути зацікавлені в деяких з наступних інструментів Stanley за нашими низькими цінами, включаючи ПДВ та доставки: вимірювальні колеса. рівні, лазери, що обертаються, датчики шпильок, леза ножів з відривом, тестери мережі, биті для викруток, свердла, пили по дереву, напилки і рашпілі, молотки, сокири, плоскогубці FatMax, тріскачки, скоби, молотки, долота, затиски , гайкові ключі, скоби, інструменти для гіпсокартону, сантехнічні інструменти та ящики для інструментів.

      Stanley, флагманський бренд Stanley Black & Decker, є одним із найвідоміших виробників ручних інструментів та аксесуарів для електроінструментів на планеті. Вони найбільш добре відомі своїми рулетками, сумками для інструментів та ножів, кожен із яких ви можете знайти в інтернет-магазині Інструмент Центр!

Діапазон Stanley FatMax якість пропозиції, надійність та продуктивність неперевершеними, ідеально підходить для професіоналів. Великий асортимент Stanley охоплює практично все, що вам може знадобитися, від обробки до ремонту будинку і до найскладніших завдань на будмайданчику. Їхня чудова якість прослужить вам все життя, щоб ви працювали краще, розумніше і швидше.

Розгорнути
Вгору