Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні:     08:00–19:00

Сб - Нд:  08:00–17:00

0
Мій кошик

STIHL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Бренд STIHL

Інструмент Центр - провідний дилер Stihl, що пропонує вражаючу різноманітність обладнання Stihl з батарейним, бензиновим та електричним приводом.

Коли справа доходить до розчищення землі, догляду за газоном, лісозаготівлі, землеробства та обрізки, домовласники та професіонали довіряють Stihl. Дізнайтеся більше про різні типи продукції Stihl, що є на складі, щоб вибрати відповідне обладнання Stihl для наступного проекту.

Коли у 20-х роках минулого століття засновник компанії Андреас Штиль усвідомив, що люди, які працюють у лісі та в садових ділянках, переважно використовують сокири та м'язи, його непокоїла одна думка: «Має бути спосіб полегшити роботу в лісі». Ідея переросла в ідею, а ця ідея породила винахід.

У 1926 році компанія Stihl розробила та побудувала першу електричну ланцюгову пилку для двох осіб. Його портативність справила революцію у лісовій промисловості. З того часу, як понад 90 років тому було випущено першу ланцюгову пилку, ім'я Stihl уособлює видатні інновації, високоякісну продукцію та комплексне обслуговування. Сьогодні Stihl представлена більш ніж у 160 країнах, і продукція Stihl полегшує роботу в усьому світі у професійному лісовому та сільському господарстві, при догляді за ландшафтами, на будівельних майданчиках та для вимогливих домовласників.

Історія компанії Stihl

Визнаючи, що США є одним із найбільших ринків у світі, у 1970-х роках родина Штіль вирішила відкрити виробничий об'єкт у Вірджинія-Біч, штат Вірджинія. Це місце знаходиться в безпосередній близькості від одного з найбільших глибоководних портів країни та його готової продукції. робоча сила зробила Вірджинія-Біч ідеальним місцем. 1974 року на орендованому підприємстві площею 20 000 квадратних футів компанія STIHL Inc. (Тоді ще STIHL American) відчинила свої двері, коли 50 співробітників зібрали одну модель ланцюгової пили. Сьогодні 2100 співробітників, які працюють на площі більше одного мільйона квадратних футів, виробляють мільйони електричних головок на рік на великому кампусі STIHL Inc. площею 150 акрів.

На сучасному виробничому підприємстві Stihl кваліфіковані співробітники за допомогою високоавтоматизованих технологій разом виробляють понад 80 моделей обладнання STIHL за допомогою вертикально інтегрованих процесів та широких перевірок якості. Потім ці продукти поширюються по всій країні через наші 11 регіональних філій та дистриб'юторів, продаються через мережу з більш ніж 10 000 офіційних місцевих дилерів STIHL та експортуються до більш ніж 80 країн світу.

Філософія Stihl

Stihl вірить у силу підтримки своїх авторизованих місцевих дилерів STIHL, які не лише підтримують свої спільноти, а й надають клієнтам безпрецедентний досвід покупок. Ось чому продукція STIHL продається лише через офіційних місцевих дилерів STIHL, а не у великих коробкових магазинах. Завдяки постійно зростаючому асортименту продукції STIHL продовжує пропонувати один із найширших у галузі діапазонів портативних бензинових, провідних електричних та акумуляторних пристроїв. Наша філософія завжди полягала у створенні якісного продукту, що продається компетентними людьми.

Розгорнути
Вгору