|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис стрічково-дискового шліфувального верстата Holzmann BT 1220
Стрічково-дисковий шліфувальний верстат Holzmann BT 1220 — це комбіноване обладнання для обробки дерев’яних заготовок, яке поєднує в одному корпусі два робочі вузли і дозволяє виконувати широкий спектр шліфувальних операцій у невеликій майстерні, столярному цеху або на дільниці виготовлення меблів і декоративних виробів. Модель розрахована на користувачів, яким потрібен універсальний верстат для роботи з плоскими поверхнями, торцями, кромками, заокругленнями та дрібними деталями без необхідності окремо встановлювати стрічкову і дискову шліфувальну машину. Завдяки підключенню до стандартної мережі 230 В обладнання зручне для приватної та напівпрофесійної експлуатації, а компактне компонування допомагає раціонально використовувати робочий простір.
Головна практична перевага Holzmann BT 1220 — наявність одразу двох шліфувальних вузлів, кожен з яких вирішує свої завдання. Абразивна стрічка добре підходить для обробки більш протяжних ділянок, вирівнювання площин, зняття нерівностей, шліфування кромок і підготовки деталей до подальшого складання або фарбування. Тарілчастий шліфувальний круг зручний там, де потрібна точніша робота з торцями, краями, невеликими елементами і заготовками складної форми. Таке поєднання робить верстат особливо корисним для майстерень, де доводиться регулярно переходити від грубої підготовки поверхні до акуратного доведення деталей, не витрачаючи час на зміну обладнання.
Стрічковий шліфувальний вузол працює зі швидкістю 8 м/с і відрізняється плавним ходом, що позитивно впливає на рівномірність знімання матеріалу і стабільність результату. Для реальної столярної практики це важливо, оскільки дозволяє контрольовано обробляти деревину без зайвих ривків і локальних перегрівів. Можливість нахилу стрічкового вузла до 90° вертикально і горизонтально помітно розширює робочі сценарії. Оператор може вибрати найбільш зручне положення під конкретну деталь, чи то довга кромка, фасонна поверхня, чи ділянка, де потрібен точніший підхід до кута подачі. Завдяки цьому верстат залишається універсальним не тільки за набором вузлів, а й за способом їх використання.
Додатковою перевагою стрічкового вузла є графітова підкладка, яка зменшує паразитне тертя між стрічкою та опорною поверхнею. Це рішення допомагає зробити хід стрічки стабільнішим, знизити її зношування і подовжити строк служби витратників. Швидкозатискний пристрій прискорює заміну абразивної стрічки, що особливо зручно при переході з грубого зерна на дрібніше або при зміні типу робіт протягом дня. Для невеликої майстерні це означає менше простоїв і гнучкішу організацію робочого процесу, коли один верстат використовується під різні операції та різні типи заготовок.
Дисковий шліфувальний вузол з кругом діаметром 228 мм обертається зі швидкістю 2980 об/хв і добре підходить для точнішого доведення торців, кромок і невеликих деталей. Тверда алюмінієва підошва створює стабільну базу для акуратної обробки, а кріплення абразивного листа на липучці спрощує заміну оснащення. Поворотний алюмінієвий стіл дозволяє шліфувати деталі під кутом, що особливо корисно при виготовленні з’єднувальних елементів, декоративних деталей, рамкових конструкцій та інших столярних вузлів, де важлива точна геометрія. Скошений упор додатково підвищує точність роботи з кутами і робить верстат практичнішим для повторюваних операцій.
Конструкція Holzmann BT 1220 побудована на чавунній станині з компактною опорною рамою, що забезпечує хорошу стійкість і позитивно впливає на точність обробки. Для комбінованого шліфувального верстата це особливо важливо, оскільки стабільна база допомагає зменшити вібрації і зберегти контроль над деталлю в процесі шліфування. Основа з листового металу робить конструкцію міцною, але без надмірної громіздкості, а вихід під аспірацію дозволяє підтримувати робочу зону в чистоті. У результаті Holzmann BT 1220 є раціональним вибором для столярних майстерень, яким потрібен компактний, функціональний і зручний в експлуатації верстат для щоденного шліфування дерев’яних заготовок.
Комплектація Holzmann BT 1220
- Абразивна стрічка
- Тарілчастий шліфувальний диск
- Скошений упор
- Основа
Уся продукція, представлена на сайті "Інструмент Центр", постачається з офіційною гарантією виробника. Строк гарантійного обслуговування залежить від конкретної моделі, типу обладнання та умов експлуатації. Для уточнення гарантійних зобов’язань, умов сервісного обслуговування та пусконалагоджувальної підтримки рекомендуємо звернутися до менеджера інтернет-магазину "Інструмент Центр".
Переваги стрічково-дискового шліфувального верстата Holzmann BT 1220
- Два шліфувальні вузли розширюють можливості обробки без встановлення окремого обладнання
- Стрічковий вузол зручний для вирівнювання площин, кромок і довгих ділянок заготовки
- Дисковий вузол підходить для точної обробки торців, кутів і невеликих деталей
- Нахил стрічкового блока до 90° дозволяє підбирати зручне робоче положення під завдання
- Графітова підкладка знижує тертя і подовжує строк служби абразивної стрічки
- Швидкозатискний механізм прискорює заміну стрічки при переході між операціями
- Поворотний алюмінієвий стіл допомагає точно шліфувати деталі під кутом
- Чавунна станина підвищує стійкість верстата і точність обробки
Для яких завдань підходить стрічково-дисковий шліфувальний верстат Holzmann BT 1220
Верстат підходить для шліфування плоских поверхонь, торців, кромок, заокруглених кутів і фасонних деталей, для підгонки дерев’яних елементів за розміром, зачистки після розпилювання, підготовки деталей до склеювання, фарбування або фінішного оздоблення, а також для виготовлення меблевих, столярних і декоративних виробів у невеликих майстернях.
Основні характеристики стрічково-дискового шліфувального верстата Holzmann BT 1220
Модель працює від мережі 230 В і оснащена двигуном номінальною потужністю 750 Вт, при цьому максимальна потужність досягає 1125 Вт, що робить верстат придатним для стабільної обробки деревини та похідних матеріалів. Абразивна стрічка розміром 1220x150 мм забезпечує зручну роботу з площинами і кромками, а шліфувальний круг діаметром 228 мм дозволяє виконувати точніші операції. Робочий стіл розміром 310x190 мм зручний для подачі невеликих і середніх деталей, а швидкість обертання 1400 об/хв і частота обертання дискового вузла 2980 об/хв забезпечують ефективне шліфування в різних режимах.
Що важливо врахувати перед покупкою стрічково-дискового шліфувального верстата Holzmann BT 1220
Ця модель найкраще підходить для деревини і деревних матеріалів, а також для невеликих і середніх за розміром заготовок, тому для великогабаритних деталей та інтенсивного промислового навантаження варто розглядати потужніше обладнання. Перед встановленням важливо передбачити стійке робоче місце і підключення аспірації, особливо якщо верстат використовуватиметься регулярно в закритому приміщенні. Для отримання якісного результату необхідно правильно підбирати зернистість абразивної стрічки і диска під конкретну операцію — від чорнового знімання матеріалу до точнішого доведення

































































































































